VIII. kolo in finale mednarodne lige Alpe Adria v streljanju s pištolo in revolverjem velikega kalibra

Natisni

V soboto 23.9.2017 je v Mariboru potekalo VIII. kolo mednarodne lige Alpe Adria v streljanju s pištolo in revolverjem velikega kalibra. Tekmovanje je bilo izvedeno na strelišču Melje v organizaciji SD Policist, kjer se je udeležilo 96 tekmovalcev na pištoli in 86 tekmovalcev na revolverju.
Strelsko društvo Kidricevo se je tekmovanja udeležilo z dvema 3-članskima ekipama. Prva ekipa SD Kidričevo I v sestavi Mohorko Matevž, Krajncic Danilo in Bukšek Milan so zasedli ekipno 7.mesto na pištoli in 19.mesto na revolverju. Druga ekipa SD Kidričevo II v sestavi Petek Marijan, Habjanič Matjaž in Škornik K. Irena pa so zasedli ekipno 18.mesto na pištoli in 12.mesto na revolverju.
Kot posameznik je bil uspešen Mohorko Matevž, ki je na pištoli s 191 krogi dosegel odlićno 4.mesto.

To je bilo zadnje kolo v tej sezoni, ki se je zaključila s podelitvijo nagrad in pokalov.